#громадськемісце Другий домашній матч рівненського “Кардиналу” закінчується нічиєю #рівне #rivne #україна #ukraine

У третьому матчі футзальної Екстраліги МФК «Кардинал-Рівне» приймав на своєму полі новачка елітного дивізіону – дніпровський клуб “Атлетік футзал».

Новачки новачками, але дніпровська команда показала себе серйозним суперником і здобула нічию – 2:2.

На десятій хвилині Дмитро Скіпчик забив красивий гол, але буквально через пів хвилини дніпряни відповіли влучним ударом. У наступні дві хвилини рівняни двічі мали шанс відзначитися, пробиваючи 10-метрові пенальті.

Однак ні капітан команди Михайло Волянюк, ні граючий тренер Євген Ланко, не зуміли переграти голкіпера гостей Миколу Хомяка. Отож, 1:1 – рахунок першого тайму.

Після відпочинку гра продовжилася у швидкому темпі, і на 30-тій хвилині гості забили другий м’яч.

Рівняни кинулись відігруватися, і врешті-решт їм все вдалося. В один з моментів гри дніпряни порушили правила, і наша команда отримала право на вільний удар. Рівняни його вміло розіграли, і Євген Ланко забив другий гол – 2:2.

Попри всі зусилля обох команд, змінити рахунок не вдалося. Після трьох матчів у рівнян дві нічиїх (причому обидві домашні) і одна поразка.

Запис Другий домашній матч рівненського “Кардиналу” закінчується нічиєю спершу з’явиться на 7 днів.