#громадськемісце “Верес” забив першим, але втримати перемогу не зміг #рівне #rivne #україна #ukraine

Рівненський “Верес” у черговому матчі УПЛ приймав вдома полтавську “Ворсклу”. Команд до нинішнього матчу розділяло лише одне турнірне очко, і вони розташовувалися на сусідніх рядках турнірної таблиці.

Полтавчани, яких за декілька днів до цього очолив старий-новий тренер Юрій Максимов, прагнули сподобатися наставнику і запропонували господарям швидкий темп.

Однак і рівняни також втомилися від нічиїх і навіть першими забили гол. В середині першого тайму гості порушили правила у своєму штрафному майданчику і арбітриня поєдинку Софія Причина після перегляду відео призначила пенальті у їхні ворота. Його вдало реалізував Марко Мрвальєвич.

Окрилені успіхом господарі продовжували атакувати, створили декілька гострих моментів, але результативного удару досягнути їм не вдалося. 1:0 – так закінчився перший тайм.

Перебіг подій після відпочинку мало що змінився. За винятком того, що дві помилки господарів у захисті дозволили полтавцям двічі забити.

Рівняни кинулися рятувати поєдинок і тут спрацювала вдала заміна гравців. Валерій Кучеров, який за кілька хвилин до того вийшов на заміну навісив, а Микола Гайдучик головою відправив переправив м’яч у ворота Павла Ісенка. Валерій Кучеров мав ще один шанс змінити рахунок на переможний, але його удар здалеку заблокували захисники “Ворскли”.

Отож – 2:2 і пята нічия рівненського “Вереса”, яка дозволила рівненському клубу залишатися на 11-му иісці.

Найближча гра рівнян відбудеться вже у середу, коли вони зіграють поєдинок на Кубок України з столичною “Оболонню”.

Запис “Верес” забив першим, але втримати перемогу не зміг спершу з’явиться на 7 днів.