#громадськемісце «Динамо» на останніх хвилинах врятувалося від поразки у матчі з «Шахтарем» #запоріжжя #zaporizhia #україна #ukraine

У неділю, 27 жовтня, в Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського відбувся центральний матч усього першого кола Української Прем’єр-ліги – Динамо приймало Шахтар.

Чемпіонат України. 11-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «ШАХТАР» (Донецьк) — 1:1 (0:0)
Голи: Бондаренко (48) — Караваєв (87)

Попередження: Андрієвський (62) — Зубков (39), Педро Енріке (58)
Вилучення: Криськів (60, небезпечна гра)

«Динамо»: 1.Бущан — 24.Тимчик (20.Караваєв, 84), 4.Попов (40.Біловар, 17), 32.Михавко, 44.Дубінчак — 6.Бражко, 18.Андрієвський (39.Герреро, 65) — 45.Брагару (9.Волошин, 46), 29.Буяльський (К), 22.Кабаєв — 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 2.Вівчаренко, 3.Дячук, 10.Шапаренко, 15.Рубчинський, 23.Малиш, 91.Михайленко.

«Шахтар»: 31.Різник, 5.Бондар, 7.Егіналду (4.Франьїч, 89), 8.Криськів, 10.Судаков (30.Марлон, 89), 11.Зубков (38.Педріньо, 67), 13.Педро Енріке, 14.Сікан (2.Траоре, 77), 21.Бондаренко (6.Степаненко, 67), 22.Матвієнко (К), 26.Конопля.
Запасні: 72.Фесюн, 9.Швед, 16.Азаров, 17.Тобіас, 18.Грам, 37.Кевін, 39.Невертон.

Перша половина поєдинку пройшла за домінування гостей на футбольному полі.

Підопічні Маріно Пушича раз у раз атакували ворота Георгія Бущана, але їм все ніяк не вдавалося пробити його.

Паралельно з цим кияни вже на 16-й хвилині втратили через травму Дениса Попова, якого замінив Крістіан Біловар.

І якщо до перерви “гірники” ніяк не змогли відправити м’яч у сітку воріт суперника, то після неї в них це все ж таки вийшло, хоч і не в результаті красивої комбінації.

Після подачі кутового Бущан відбив перший удар, але захист не зміг вибити м’яч, який рикошетом від Валерія Бондаря все ж опинився в сітці.

Але дуже скоро Шахтар залишився в меншості через грубий фол Дмитра Криськіва. Микола Балакін показав хавбеку пряму червону картку.

Дуже довго столичний клуб намагався зрівняти рахунок. І навіть символічно, що це сталося після того, як на полі з’явився Олександр Караваєв, вихованець Шахтаря. І саме він приніс своїй команді нічию.

За три хвилини до кінця основного часу Владислав Дубінчак навісив у штрафний, а Караваєв ударом у дотик пробив повз Дмитра Різника.

У підсумку команди не змогли визначити переможця – суддя зафіксував нічию 1:1, яка більше на руку Динамо: команда Олександра Шовковського ділить перше місце з Олександрією (по 26 очок), а команда Маріно Пушича залишається четвертою з 20-ма балами.

Після цього результату «Динамо» втратило одноосібне лідерство в турнірній таблиці чемпіонату України, і тепер ділить перше і друге місце з «Олександрією», випереджаючи «Полісся», що йде третім, на чотири очки.

У наступному турі на «Динамо» чекає домашній матч з «Інгульцем» із Петрового. Ця зустріч відбудеться найближчої неділі, 3 листопада, у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (початок — о 18:00).

А до цього, найближчої середи, 30 жовтня, динамівці проведуть у Полтаві поєдинок 1/8 фіналу Кубка України з місцевою «Ворсклою».

Сообщение «Динамо» на останніх хвилинах врятувалося від поразки у матчі з «Шахтарем» появились сначала на Газета МИГ.