#громадськемісце Франківський тенісист переміг на змаганнях у Києві (ФОТО) #іванофранківськ #ivanofrankivsk #україна #ukraine

У Києві завершився турнір категорії “А” TennisPark Open серед гравців до 14 років. Гравець івано-франківського клубу “АСЕ” Степан Білоус разом з напарником Тихоном Кудимою зі столиці впевнено пройшли турнір та перемогли у ньому.

Про це інформує федерація тенісу Івано-Франківської області, пише Галка.

Пара зіграла на змаганнях чотири поєдинки. У першому перемогли з рахунком 6-1, 6-2, наступних суперників здолали з результатом 6-0, 6-0. Найважчим виявився півфінал – 6-4, 7-6(1), а у фіналі хлопці теж не зустріли серйозного опору – 6-2, 6-1.
На цих же змаганнях одноклубниця Павла, Марія Фадєєва дісталася півфіналу.

<!–

–>
<!– –>
<!– Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! –>
<!–
–>
<!–

–>

ДЖЕРЕЛО

Запис #громадськемісце Франківський тенісист переміг на змаганнях у Києві (ФОТО) #іванофранківськ #ivanofrankivsk спершу з’явиться на Громадське Місце Івано-Франківськ.