#громадськемісце МФК “Прикарпаття” переграли тернопільську “Ниву” з рахунком 3:0 #іванофранківськ #ivanofrankivsk #україна #ukraine

Івано-франківська команда здобула свою дебютну перемогу у чемпіонаті.

Завдяки трьом “сухим” голам у першому таймі господарі переграли тернопільську “Ниву” – 3:0.
Вже на першій хвилині футболіст Бучакчийський наважився на дальній удар, і удача йому посміхнулася – 1:0.

Про перемогу команди повідомили на офіційній сторінці клубу.

Згодом Хома з меж штрафної пробив у дальній кут, і рахунок став 2:0. А приголомшив суперника третій м’яч: після навісу від Радульського Барчук головою пробив у дальній кут – 3:0.

ДЖЕРЕЛО

Запис #громадськемісце МФК “Прикарпаття” переграли тернопільську “Ниву” з рахунком 3:0 #іванофранківськ #ivanofrankivsk спершу з’явиться на Громадське Місце Івано-Франківськ.