#громадськемісце На змаганнях у США команда українських рятувальників встановила 4 світових рекорди (фото) #київ #kyiv #україна #ukraine

У США, на чемпіонаті світу Firefighter Challenge, команда ДСНС України виборола 12 призових місць та встановила 4 світових рекорди. Наші рятувальники стала справжньою сенсацією на чемпіонаті, деякі з їх результатів потрапили у книгу світових рекордів

Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні ДСНС України.

26 жовтня відбувся фінальний день змагань у місті Нешвілл, США. Наші вогнеборці змогли посісти 10 перших місць, та 2 других місця у різних категоріях, деякі з їх результатів навіть потрапили у книгу світових рекордів.

Зазначається, що за підсумками п’ятого дня змагань у загальнокомандних індивідуальних забігах почесне 1 місце посіла збірна жіноча команда України.

Серед чоловіків у цій категорії 2 місце, з невеликим відривом, виборола чоловіча збірна України, а Олександр Баран став Чемпіоном світу в категорії чоловіків 40-44 років.

У фінальний, 6 день змагань, у запеклій боротьбі наші рятувальники вибороли цілих 9 призових місць: 4 місця в тандемних забігах і ще 5 призових місць в естафетах.

“Це були насичені на події та перемоги 6 днів, ми щиро вітаємо наших переможців і бажаємо їм сили у досягненні майбутніх здобутків”, – додали в дописі ДСНС.

Нагадаємо, українські рятувальники почали свій виступ на на змаганнях World Firefighter Challenge Championship 2024 у США з низки рекордів. Так, два світових рекорди встановила команда з 9 надзвичайників – у перший день змагань. Переможну естафету підхопив наш вогнеборець Олександр Баран.

Читайте: Українські рятувальники встановлюють нові світові рекорди (фото)